Po rekonstrukci knihovny byl knižní fond přetříděn a zakoupené nové tituly oživily nabídku pro naše čtenáře. Významný je navázaný kontakt s Městskou knihovnou v Jílovém, která nám v rámci spolupráce tzv. výměnným fondem půjčí na šest měsíců 50 nových a oblíbených knih.

V současné době nalezne čtenář v knihovně 3 000 svazků, které zahrnují čtení pro děti a mládež všech věkových kategorií (pohádky, příběhy pro děti, dívčí romány, dobrodružnou četbu pro chlapce), krásnou literaturu pro dospělé (klasickou literaturu, básně, povídky, detektivní žánr) a literaturu naučnou (cestopisy, slovníky, teorii literatury, životopisy slavných osobností, dějiny – všeobecné, I. a II. sv. válku, historii českého státu, přírodopisné publikace o zvířatech a rostlinách, techniku, motorismus i vaření…).

Díky svědomitému přístupu knihovnice sl. Petry Cejpkové naše knihovna opět ožila. Těší nás, že mezi zaregistrovanými čtenáři se objevují děti do 15-ti let. Láká je i možnost připojení na Internet, který využívají nejen pro zábavu, ale také jako zdroj různých informací.

Registrační roční poplatek:

Dospělí:50 Kč
Děti, studenti a důchodci:20 Kč

Otevírací doba:

Pondělí:13,30 – 17,30 hod.
Pátek:15,00 – 20,00 hod.
Sobota:9,30 – 15,30 hod.

Možnost využití internetu.

Tel.: 318 592 834